Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

 • Moc děkuji za překrásné sponečky a čelenku,dcerka si je uklidila do ...šuplíčku a několikrát denně na ně chodí koukat,když jdem ven tak u něj bezradně sedí a neví jakou si vybrat.-)Jsou překrásné všechny,moc děkujeme:-))))))))

• Pani Katy to Snad Ani neni mozne Jake mate zlate rucicky!! Dnes jsem si vyzvedla objednavku a nestacim Se na sponecky I celenky vynadivat!!! Proste naaadhera, moc dekujeme I za darecek ten sponkovnicek s tou sovickou na tom polstarku je uzasny!!!

• Chci Vám ještě jednou moc poděkovat, Vaše sponečky nám zaručeně nejlíp drží a nejlíp ladí úplně ke všemu, navíc jsou neokoukané a dělané s velkým talentem a láskou. Příště popřemýšlíme o sponkovníčku, ať máme kam připínat, pomalu se nám sbírečka rozrůstá.

• Tak včera nám dorazil další balíček sponeček-dokonalé! moc děkujeme za bleskové zaslání, spolehlivost a v neposlední řadě bezkonkurenční do detailů propracované sponečky a sponkovníček a také dáreček k objednávce! jsme moc rády, že jsme vás objevily a už plánujem další objednávečku, tentokrát i s čelenkou pro maminku :) ještě jsem se chtěla dotázat, zda máte v plánu více námořnických motivů? děkuji, E.

• Mockrát děkujeme za nádherné sponečky, které v pondělí dorazily. Určitě se k Vám zase vrátíme, jen co vlásky více poporostou :-). Až bude nějáké foto, pošlu. Děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníčků, jako jsme my :-).

• Katy moc děkuji za další krásné sponečky a dáreček pro dceru .Vaše kousky jsou čím dál krásnější a proto jsme opět neodolala dalším novinkám a objednávám luxusní kousky do naší sbírky.Moc děkujeme

• Hezký večer, balíček dnes dorazil a je to jedna velká nádhera Byl to můj první obchůdek u Vás, ale rozhodně nééé poslední Mockrát děkuji za skvělý obchůdek, máte zlaté ručičky 

Děkuji ALena